QAZQA tubo - Design LED Smart Minimalistische hanglamp incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881130182
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Tubo is een minimalistische design hanglamp die perfect past in een modern interieur. Met zijn strakke cilindervorm en zwarte aluminium afwerking voegt hij een stijlvolle touch toe aan elke ruimte. De hoogte van de lamp is aanpasbaar, waardoor je hem bijvoorbeeld boven je eettafel of in de keuken kunt hangen. De Tubo wordt geleverd inclusief een WiFi GU10 lichtbron, die met een app op je smartphone, Google Home of Alexa te bedienen is.
De lichtbron heeft een lichtvermogen van 350 lumen en een kleurtemperatuur tussen 2.200 en 4.000 Kelvin. Met een levensduur van gemiddeld 25.000 branduren kun je lang genieten van het sfeervolle licht dat deze lamp verspreidt. Daarnaast is de lichtbron dimbaar in kleurtemperatuur, van extra warm wit naar koud wit. Ook heb je de mogelijkheid om verschillende kleuren licht in te stellen voor een feestelijke ambiance.
Deze hanglamp is geschikt voor zowel halogeen als LED verlichting van maximaal 50W en heeft een aansluitspanning van 220V/230V. De IP20 veiligheidsklasse zorgt ervoor dat de lamp stofdicht is. De Tubo heeft een diameter van 10 cm en een maximale hoogte van 150 cm. De stoffen kabel geeft de lamp een speels accent. Kortom, de QAZQA Tubo is de ideale combinatie van modern design en slimme verlichting voor diverse ruimtes zoals de woonkamer, slaapkamer en keuken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA tubo - Design LED Smart Minimalistische hanglamp incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 50,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA tubo - Design LED Smart Minimalistische hanglamp incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA tubo - Design LED Smart Minimalistische hanglamp incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,46 voor QAZQA tubo - Design LED Smart Minimalistische hanglamp incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 11-07-2025. De hoogste prijs was € 76,95 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 35,49. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart Smart LED |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 0.95 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Nee |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | Geen lichtbron meegeleverd |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Wanddimmer |
Technische specificaties
| Fitting | GU10 |
| Lumen per lichtpunt | 0 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Design hanglamp donkerbrons - Tubo + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881130182 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 1 cm |
| Breedte montageplaat | 10 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 10 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 0 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 25.50 cm |
| Lengte montageplaat | 10 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 25000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 50 W |
EAN
| EAN | 8718881130182 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA tubo - Design LED Smart Minimalistische hanglamp incl. wifi - 1 lichts - Ø 10 cm - Zwart - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt