QAZQA zuzanna - Design Dimbare LED Smart Hanglamp eettafel incl. wifi met Dimmer - 3 lichts - Ø 60 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken
- EAN: 8718881146336
- Categorie(n): Hanglampen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:04:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De QAZQA Zuzanna hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk design interieur. Met zijn glazen kap en gouden afwerking straalt deze lamp klasse uit. Met een diameter van 60 cm en een hoogte van 150 cm is de Zuzanna perfect geschikt voor boven een eettafel in de woonkamer, slaapkamer of keuken. De lamp levert maximaal 806 lumen, wat zorgt voor voldoende helderheid voor functionele verlichting. Daarnaast is de hanglamp dimbaar en kan deze slim bediend worden met een smartphone of smart home systeem.
De hanglamp wordt geleverd inclusief LED lichtbronnen en heeft 3 lichtpunten, waardoor een gelijkmatige verdeling van het licht ontstaat. De Zuzanna heeft een IP20 veiligheidsklasse en een kleurtemperatuur van 1800 K, wat zorgt voor een warm wit licht in de ruimte. De lamp is niet verstelbaar, maar met de dimmer inbegrepen kun je wel eenvoudig de juiste sfeer creëren.
De Zuzanna van QAZQA is een slimme hanglamp die eenvoudig te integreren is in een smart home systeem. Met ondersteuning voor platforms als Alexa Amazon en Google Assistant is de bediening een fluitje van een cent. De lamp kan zelfstandig met internet verbinden en is te bedienen via een mobiele app. Met een productgewicht van 4.51 kg en afmetingen van 60 x 60 x 150 cm is deze hanglamp een ware blikvanger in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je QAZQA zuzanna - Design Dimbare LED Smart Hanglamp eettafel incl. wifi met Dimmer - 3 lichts - Ø 60 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken kopen voor de prijs van € 109,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om QAZQA zuzanna - Design Dimbare LED Smart Hanglamp eettafel incl. wifi met Dimmer - 3 lichts - Ø 60 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat QAZQA zuzanna - Design Dimbare LED Smart Hanglamp eettafel incl. wifi met Dimmer - 3 lichts - Ø 60 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,74 voor QAZQA zuzanna - Design Dimbare LED Smart Hanglamp eettafel incl. wifi met Dimmer - 3 lichts - Ø 60 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken is gemeten op 09-09-2025. De hoogste prijs was € 295,00 op 17-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 195,26. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Glas |
|---|---|
| Merk | QAZQA |
| IP Waarde | IP20 |
Algemene kenmerken
| Merk | QAZQA |
| Aantal lichtpunten | 3 |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Zwart Goud |
| Vorm | Rond |
| Product gewicht | 4.51 kg |
Productinformatie
| Met dimfunctie | Ja |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Type lichtbron meegeleverd | LED |
| Verstelmogelijkheden | Niet verstelbaar |
| Voedingstype | Netstroom |
| Bediening verlichting | Dimmer - op product |
Technische specificaties
| Fitting | E27 |
| Lumen per lichtpunt | 380 lm |
| IP waarde | IP20 |
| Kleurtemperatuur | 1800 K |
| Snoerlengte | 0 m |
| Smart Home Platform | Alexa Amazon Google Assistant |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Verpakkingsinhoud | Smart hanglamp zwart met goud met smoke glas incl. 5 Wifi A60 - Zuzanna + indien nodig handleiding en bijbehorende bevestigingsmaterialen. |
Productinformatie
| Merk | QAZQA |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| EAN | 8718881146336 |
Garantie
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Ja |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aansluitspanning | 230 V |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Breedte lampenkap | 2.50 cm |
| Breedte montageplaat | 35 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter lampenkap | 25 cm |
| Geschikt voor lampenkap | Nee |
| Geschikt voor ruimte | Eetkamer Kantoor Keuken Slaapkamer Woonkamer |
| Hoogte lampenkap | 25.50 cm |
| Kleur licht | Warm wit licht |
| Lengte lampenkap | 250 cm |
| Lengte montageplaat | 35 cm |
| Levensduur lichtbronnen | 15000 uur |
| Lichtbron verwijderbaar | Ja |
| Met lampenkap | Nee |
| Met sensor | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 150 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Type sensor | Geen sensor |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Wattage per lichtpunt | 4.9 W |
EAN
| EAN | 8718881146336 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je QAZQA zuzanna - Design Dimbare LED Smart Hanglamp eettafel incl. wifi met Dimmer - 3 lichts - Ø 60 cm - Zwart Goud - Woonkamer | Slaapkamer | Keuken aankoopt